KURUMSAL

Firmamız enerji ve inşaat sektöründe geçmiş yıllara dayalı tecrübesini, profesyonel ekibini 2009 yılında ayni çatı altında toplayarak merkez USA New Jersey olmak üzere operasyon ofisini Türkiye Ümraniye‘de açmıştır. Geçmişten bugüne sağlam ve profesyonel adımlarla ilerleyen firmamız kısa zaman içinde tanınıp güvenilebilir bir firma olduğunu kanıtlamış ve sektörde müşterilerinden tam not almaya başlamıştır.

ETS YAPI İNŞAAT bugüne dek firma yapısını ve ürün gamını geliştirmiş ve sürekli genişlemekte olan yenilikçi, ileri görüşlü bir firmadır. Bizler ülkemizde ve yurtdışında enerji ve inşaat alanında geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek hizmetleri kaliteli, sağlam, yenilikçi, çevreye duyarlı, bilimsel bir şekilde vererek sürekli büyümeyi ve katkı sağlamayı hedefledik

Firmamız uluslararası projelerde standartlara uygun her türlü malzeme tedariki sağlamakla birlikte, ilgili ürünlere ait kurulum, devreye alma, eğitim ve satış sonrası hizmetlerini de sunmaktadır...

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

- Enerji, mühendislik ve inşaat alanlarında sürekli yenilikleri ve gelişmeleri takip etmek.
- Müşterilerimize etkin, geleceğe dönük en ekonomik ve kaliteli şekilde hizmet sağlamak.
- Sadece bugünü düşünen değil yarının da planlarını yapmak. Günlük politikaları değil geleceği düşünerek kurallı ve dürüst bir tavrı gerek satış politikası gerek hizmet politikası gerekse de satış sonrası hizmetiyle her yönüyle benimsemek.
- Uluslararası düzeyde kalite güvence sistemi ile ürün ve hizmet kalitesini her zaman yukarda tutmayı hedef alır.
- İnsana çevreye ve doğaya saygılı olmak. Gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmek.
- Firmamız hedefleri içinde ülke ekonomisine güç katmak , faaliyet gösterdiğimiz bölge ve sektörlerde kalite standartlarını yükseltmek , profesyonel yönetim anlayışı ve ilkeleri ile sektörde örnek bir kurum olmaktır.
- Çalışanlarımıza sürekli eğitimi etkin tutarak onların yenilikleri takip etmesini , teknik bilgilerimizin güncelleştirmesini sağlamak.

ETS YAPI İNŞAAT ihtiyaca yönelik her türlü akaryakıt istasyonlarının projelendirilmesi dahil, anahtar teslimi kurulum hizmetlerini sağlamaktadır.
- Akaryakıt ve LPG dispenser tedarik ve kurulumu
- Altyapı malzemeleri temini ve kurulumu
- Otomasyon sistemleri

ETS YAPI İNŞAAT jenaratör sistemleri için akaryakıt transfer pompaları, dolum istasyonu ve ekipmanları, yeraltı ve yerüstü akaryakıt tanklarından oluşan yakıt besleme sistemlerinin dizayn ve kurulumunu yapmaktadır.

ETS YAPI İNŞAAT TS EN, UL, FM onaylı pompa gruplarının satışı ile birlikte ıslak, kuru ya da köpüklü sprinkler sistemlerinin ihtiyaçlara yönelik dizaynlarını ve kurumlarını sağlamaktadır.

ETS YAPI İNŞAAT kendi markası olan PETROTECH olarak tek ya da çift cidarlı yatay ve dikey akaryakıt ve su depolama tankları dizayn etmekte ve üretmektedir. Tanklarımız TSE, UL 142, AWWA, API 650 standartlarına göre dizayn edilebilir ve üretilebilirler.

PETROTECH Akaryakıt ve Su Depolama Tankları
- Tek cidar çelik akaryakıt ve su depolama tankı
- Çift cidar çelik akaryakıt ve su depolama tankı
- Taşma Havuzu Tankı
- Skid Tank
- Yangına Dayanıklı Tank
- Günlük Tank

                     

                                                                                                                                                                ETS YAPI İNŞAAT MÜHENDİSLİK    
» TÜRKİYE

Mehmet Akif Mah.Acun Sokak
New Palas No :21 D: 44
34760 Ümraniye / İstanbul / TÜRKİYE
Telefon: +90 216 418 22 03
Faks: +90 216 418 22 63

» US

ETS SUPPLY & ENGINEERING LLC
700 Boulevard East 2E
Weehawken 07086 New Jersey US
Cell: +90 973 685 4949 || +1 973 704 7373
+1 973 685 5959